CommHub
CommHub

Sėkmingi komunikacijos projektai – tai ne tik geros idėjos, tačiau ir profesionali, naujausias tendencijas išmananti komanda, atidumas detalėms ir efektyvus resursų paskirstymas. Komunikacijos priemonių, kanalų pokyčių dinamika, kardinaliai pasikeitę žmonių informacijos vartojimo įpročiai skatina keistis ir pačias kompanijas. Siekiant sėkmės, joms neužtenka pasirinkti tik vieną komunikacijos su tiksline auditorija būdą ar kanalą, jos turi atrasti individualių išraiškos formų ir pritaikyti apie save skleidžiamą informaciją įvairioms terpėms, neapsiribojant įprastais komunikacijos kanalais.

Galvodami apie jūsų komunikacijos ir verslo sėkmę, mes subūrėme kompanijų komandą – skirtingų sričių specialistus. Dirbdama kartu, CommHub komanda jums gali sukurti unikalią komunikacijos matricą, apimančią ryšių su visuomene, dizaino, spaudos, interneto, socialinės žiniasklaidos, video ir kitus įrankius.

Šiuo metu CommHub komandoje dirba ryšių su visuomene agentūra „Nova media”, prodiuserinė kompanija „Prime media”, dizaino studija „IMAGO”, reklamos ir dizaino studija „beLEDO” ir kiti.